LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” w Koszalinie, uprzejmie informuje o możliwości wynajęcia lokalu użytkowego w pawilonie wolnostojącym przy ul. Jana Pawła II 23A w Koszalinie, o powierzchni użytkowej  541,77 m2 wyposażonego w instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną i centralnego ogrzewania.

Lokal w stanie surowym zamkniętym. Istnieje możliwość dostosowania lokalu do indywidualnych potrzeb Najemcy.

Lokal jest przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Nadmieniamy, że jesteśmy największą Spółdzielnią mieszkaniową na Pomorzu Środkowym i jedną z największych w Polsce. Dysponujemy prawie dziewięcioma tysiącami mieszkań, w których mieszka niemal 1/4 część wszystkich mieszkańców Koszalina.

Lokal użytkowy, który Państwu proponujemy położony jest w podpiwniczeniu budynku przy ul. Jana Pawła II 23A, przy zbiegu dwóch dużych ulic Jana Pawła II i Władysława IV, na terenie Osiedla im. Melchiora Wańkowicza, w którym zamieszkuje około 7000 osób. W pobliżu znajdują się ogólnodostępne parkingi.

Jeśli nasza oferta jest dla Państwa atrakcyjna prosimy o kontakt.

Dodatkowych informacji udziela:

Kierownictwo Osiedla im. M. Wańkowicza, ul. Fałata 9, 75-427 Koszalin | Tel. (094) 345-38-67, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O NAS

KSM "Przylesie" to największa spółdzielnia mieszkaniowa na Pomorzu Środkowym i jedna z największych w Polsce.

AKTUALNOŚCI

GODZINY PRACY

Godziny otwarcia spółdzielni: Pn., Śr, Czw.: 7:00 - 15:00, Wt.: 7:00 - 17:00, Pt.: 7:00 - 13:00

Weekendy Zamknięte

Location : Juliana Fałata 13, Koszalin