Previous Next

XV FESTYN - MEC BLIŻEJ MIESZKAŃCA

W dniu 27 maja 2017 zorganizowano w godzinach od 1100 do 1400 na Stadionie ABC przy  ul. Okulickiego w Koszalinie XV Festyn pn. „MEC bliżej Mieszkańca”.

Organizatorami imprezy byli:

- Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie”

- Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

- Rady Osiedli im. J.J. Śniadeckich, M. Wańkowicza T. Kotarbińskiego 

W trakcie trwania imprezy przeprowadzono konkurencje dla publiczności zarówno dla dzieci jak i dorosłych: m.in. „Koło Fortuny”, skoki na skakance, rzuty piłką do celu  i inne. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę w postaci słodyczy. Ciekawym punktem programu były pokazy tańca „Bollywood” oraz występy taneczne dziecięcych i młodzieżowych zespołów z Centrum Rozrywki „Na Pięterku” , Studia Tańca „Pasja” i Centrum Kultury 105 . Dla wszystkich występujących przygotowano słodkie upominki.

Wszyscy byli częstowani kaszanką i kiełbaskami z grilla, napojami zimnymi oraz kawą, herbatą i ciastkami. Dla chętnych były lody, wata cukrowa, popcorn oraz lemoniada.

Kulminacyjnym punktem imprezy był masowy marszobieg festynowy przygotowany dla wszystkich uczestników. Każdy, kto w nim uczestniczył brał udział w losowaniu ok. czterdziestu nagród. Najbardziej cenną nagrodą był rower, Nad bezpieczeństwem uczestników czuwał zespół ratowników z firmy Symulmed.

O NAS

KSM "Przylesie" to największa spółdzielnia mieszkaniowa na Pomorzu Środkowym i jedna z największych w Polsce.

GODZINY PRACY

Godziny otwarcia spółdzielni: Pn., Śr, Czw.: 7:00 - 15:00, Wt.: 7:00 - 17:00, Pt.: 7:00 - 13:00

Weekendy Zamknięte

Location : Juliana Fałata 13, Koszalin