Previous Next

NAJŁADNIEJSZY WYSTRÓJ LOGGII I OGRÓDKÓW

     W dniu 21.01.2019 r. (poniedziałek) w Klubie Kanion KSM „Przylesie” od godz. 17:00 do 19:00 na zlecenie Samorządowej Rady Osiedla im. T. Kotarbińskiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na „Najładniejszy wystrój świąteczno-noworoczny loggii i ogródków przydomowych”.

     Konkurs został ogłoszony poprzez informacje umieszczone na tablicach ogłoszeń w klatkach schodowych w budynkach wielorodzinnych oraz informacje udostępnione mieszkańcom domków znajdujących się na terenie osiedla.

     Do udziału w konkursie zgłosiło się 80 mieszkańców osiedla. Spośród zgłoszonych do konkursu logii, balkonów, tarasów, ogródków przydomowych i posesji zostały wybrane te, które zdaniem komisji były najładniejsze. Komisja dokonała trzech przeglądów. Dokonując oceny komisja brała pod uwagę rozmieszczenie elementów dekoracyjnych i ich ilość, wprowadzenie nowych elementów dekoracji, dobór kolorystyki, nawiązanie do tradycji świątecznych, a także prawidłowy montaż iluminacji by zapobiec niszczeniu elewacji. 

     Wyróżnienia w konkursie przyznano 54 uczestnikom w pięciu kategoriach.

     Na uroczystym podsumowaniu konkursu wyróżnieni w konkursie mieszkańcy otrzymali podziękowania oraz nagrody rzeczowe (ozdoby świąteczne) i zostali zaproszeni na poczęstunek. Celem konkursu jest zachęcanie mieszkańców do dbałości o piękno i estetykę swojego miejsca zamieszkania i podniesienie walorów estetycznych nie tylko osiedla, ale i miasta w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

O NAS

KSM "Przylesie" to największa spółdzielnia mieszkaniowa na Pomorzu Środkowym i jedna z największych w Polsce.

GODZINY PRACY

Godziny otwarcia spółdzielni: Pn., Śr, Czw.: 7:00 - 15:00, Wt.: 7:00 - 17:00, Pt.: 7:00 - 13:00

Weekendy Zamknięte

Location : Juliana Fałata 13, Koszalin