Previous Next

ORZEŁ TYGODNIKA „WPROST” DLA PRZYLESIA

Gala Orły Tygodnika Wprost odbyła się w środę 6 grudnia w Świnoujściu – wyróżnienia otrzymały najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa z województwa zachodniopomorskiego. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika Wprost oraz firmę Bisnode.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagrody dla firm, samorządowców, wybitnych osobowości regionu oraz projektów trans granicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP w Londynie.

Laureatami nagrody są przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat oraz przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.

Pozwoliło to nagrodzić największe zyskowne przedsiębiorstwa oraz firmy najbardziej dynamicznie powiększające swoje zyski.

Dodatkowymi warunkami, jakie musiały spełniać firmy ujęte w zestawieniu to brak strat,  czyste konto w bazach nierzetelnych płatników i odpowiednia rentowność.

O NAS

KSM "Przylesie" to największa spółdzielnia mieszkaniowa na Pomorzu Środkowym i jedna z największych w Polsce.

AKTUALNOŚCI

31 październik 2018
19 październik 2018
01 październik 2018

GODZINY PRACY

Godziny otwarcia spółdzielni: Pn., Śr, Czw.: 7:00 - 15:00, Wt.: 7:00 - 17:00, Pt.: 7:00 - 13:00

Weekendy Zamknięte

Location : Juliana Fałata 13, Koszalin