Previous Next

WIZYTA DELEGACJI ''NEUWOBA'' W PRZYLESIU

W dniach od 06 do 08 września 2017 r. z roboczą wizytą w Koszalinie przebywała delegacja Neubrandenburskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Neuwoba”, z którą Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” współpracuje od 2006 roku.

W trakcie trzydniowej wizyty, goście z Niemiec zapoznali się z najnowszymi inwestycjami prowadzonymi przez KSM „Przylesie” m.in. budową apartamentowca przy ul. Staszica, halą targową przy zbiegu ulic Śniadeckich i Oskara Langego, blokami przy ul. Krzyżanowskiego, windą w siedzibie spółdzielni oraz zmodernizowanymi budynki mieszkalnymi.

Goście uczestniczyli w roboczym spotkaniu dot. międzynarodowej współpracy pomiędzy spółdzielniami, przedsiębiorcami i samorządem, które odbyło się w Centrum Rozrywki „Na Pięterku”. W spotkaniu udział wzięli m.in. Prezydent Miasta Koszalina - Piotr Jedliński, Prezes KSM „Przylesie” - Kazimierz Okińczyc, Z-ca Prezesa - Bożena Bogacka, Przewodnicząca Rady Nadzorczej KSM „Przylesie” - Elżbieta Sułek, Prezes Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej - Piotr Huzar, Prezes Telewizji Kablowej Koszalin - Jarosław Bihun. Stronę niemiecką reprezentowali: Rene Gansewig – Członek Zarządu Spółdzielni „Neuwoba”, Nora Kruck – Dyrektor Spółki ds. Socjalnych „Neuwoby”, Matthias Geyer - Urzędnik ds. Zgodności ze Spółdzielni „Neuwoba”, Dagmar Engste z Izby Przemysłowo-Handlowej z Neubrandenburga i prof. dr Wolfgang Kresse - wykładowca Szkoły Wyższej w Neubrandenburgu i Politechniki Koszalińskiej.

Podczas wizyty delegacja niemiecka odwiedziła Europejski Festiwal Filmowy „Integracja Ty i Ja”, gdzie spotkała się z jej organizatorami oraz jednym z bohaterów imprezy Maciejem Sochalem – złotym medalistą Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Zwiedziła także koszalińskie firmy Meden-Inmed Sp. z o.o., Windhunter Academy Sp z o.o. oraz Romex Sp. z o.o.

W programie wizyty było także zwiedzenie muzeum aut zabytkowych w hotelu „Verde” w Mścicach i nowobudowanych apartamentów „Dune” w Mielnie. Goście z „Neuwoby”, którzy prowadzą szeroką działalność socjalną na rzecz osób starszych  odwiedzili również Dom Pomocy Społecznej „Zielony Taras” w Koszalinie.

O NAS

KSM "Przylesie" to największa spółdzielnia mieszkaniowa na Pomorzu Środkowym i jedna z największych w Polsce.

AKTUALNOŚCI

31 październik 2018
19 październik 2018
01 październik 2018

GODZINY PRACY

Godziny otwarcia spółdzielni: Pn., Śr, Czw.: 7:00 - 15:00, Wt.: 7:00 - 17:00, Pt.: 7:00 - 13:00

Weekendy Zamknięte

Location : Juliana Fałata 13, Koszalin